تصور کردن بهداشت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

تصور کردن: بهداشت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال تیم خوبی است/ 3 امتیاز بازی فردا را می خواهیم ، ویسی

به گزارش خبرآنلاین، عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان در آستانه بازی تیمش برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات

استقلال تیم خوبی است/ 3 امتیاز بازی فردا را می خواهیم ، ویسی

ویسی: استقلال تیم خوبی است/ 3 امتیاز بازی فردا را می خواهیم

عبارات مهم : سرمربی

ویسی گفت: محروم و مصدوم زیاد داریم ولی باید 3 امتیاز بازی با استقلال را بگیریم.

به گزارش خبرآنلاین، عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان در آستانه بازی تیمش برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

استقلال تیم خوبی است/ 3 امتیاز بازی فردا را می خواهیم ، ویسی

ویسی گفت: بازی های که تیم ها برابر استقلال و پرسپولیس برگزار می کنند خاص است و همه نگاه ها به این بازی هاست. همه بازیکنان ما تمرکز کرده اند که امتیاز این دیدار خانگی را برابر استقلال کسب کنیم. او در ادامه گفت: استقلال تیمی است که رو به جلو بازی می کند ولی ما هم نیاز شدید به سه امتیاز بازی با استقلال داریم، هر چند که محروم و مصدومان زیادی داریم.

سرمربی استقلال خوزستان با اشاره به آخرین اوضاع استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در هفته های اول چیزی از استقلال مشاهده نکردیم. این تیم در هفته های اخیر بهتر شده است است و توپ را به خوبی به چرخش در می آورد. استقلالی ها پیش از این گل نمی زدند ولی الان هم خوب گل می زنند و هم خوب دفاع می کنند. تیم ما قطعاً برابر استقلال متحول شده است دست و پا بسته نیست. شفر در کشور خودش مربی خوبی بوده است و اینجا هم کارش را به عالی ترین شکل انجام می دهد.

به گزارش خبرآنلاین، عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان در آستانه بازی تیمش برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات

ویسی در پاسخ به این پرسش که آیا کلوب استقلال خوزستان توانسته است بازیکنان مورد علاقش را جذب کند گفت: بازیکنان به خاطر شرایطی که کلوب پیدا کرده است پول نقد می خواهند. متأسفانه استقلال خوزستان را در سطح پایین نگاه می کنند، در صورتی که استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شده است است و بازیکنان بزرگی در این تیم حضور دارند. ما در حال حاضر جزو چهار تیم برتر جام حذفی هستیم و به مانند سایر تیم ها شانس قهرمانی در این جام را داریم. بازیکنان تازه جهت عقد قرارداد پول نقد می خواهند.

سرمربی استقلال خوزستان ادامه داد: ما تیم جوانی داریم. یک روز جوانان ما از دلفی گرفته تا بقیه عالی هستند و یک روز وارونه بازی می کنند که خودم تعجب می کنم. باید تاوان استفاده کردن از جوانان را بدهیم و زجر بکشیم تا به تیم خوبی تبدیل شویم. بازی های برگشت لیگ برتر مثل جام حذفی است و وقت جبران کردن اشتباهاتمان را نداریم.

واژه های کلیدی: سرمربی | استقلال | خوزستان | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs